چه چیزی تو را برای من منحصر به فرد می کند؟

می خواهم تک تک این واژه ها را به دقت بخوانی و به معنای هر دو جمله ی گفته شده به دقت فکر کنی.در مرحله ی اول تاکید میکنم به مساله ی منحصر به فرد بودن تو و در مرحله ی بعد به اینکه این منحصر به فرد بودن تا چه حد می تواند به من اختصاص یافته باشد. 

و شاید مرحله ی ارزشمند دیگری که چقدر من برای این مساله درک و پذیرش دارم.

در مورد خواننده ای که دوست داری حرف می زنم. به دفعات ، به شکل های مختلف ، برای فهمیدن درک تو نیاز به جدال نیست ولی من می خواهم با مخالف حرف زدن هایم دفاعیه هایت را بشنوم.

نگفته ام که چقدر مغرور و محکم تر شده ای.

چقدر ایده ها و علاقمندی هایت را محکم تر بیان میکنی و استدلال هایت را به رخ می کشی. شاید ضعیف تر بوده ای شاید هم من کم تحملم! خودت یاد داده ای که برای دیدنت صبر کنم.

دل را ز خود برکنده‌ام با چیز دیگر زنده‌ام
عقل و دل و اندیشه را از بیخ و بن سوزیده‌ام

چندانک خواهی درنگر در من که نشناسی مرا
زیرا از آن کم دیده‌ای من صدصفت گردیده‌ام

در دیده من اندرآ وز چشم من بنگر مرا
زیرا برون از دیده‌ها منزلگهی بگزیده‌ام

تو مست مست سرخوشی من مست بی‌سر سرخوشم
تو عاشق خندان لبی من بی‌دهان خندیده‌ام

امروز فهمیدم که این را دوست داری ، وقتی از مولانا حرف میزنی لبخند محوی میزنی ، دوست دارم بدانم چه فهمیده ای که اینهمه احساس اعتماد به نفس و آرامش داری. و شاید حتی احساس آرامشت را بهم بزنم؟!

میدانی ، صرفا از خرابکاری های معمول همیشگی من.

البته نمود این لبخند محو را همین امروز در خودم هم دیده ام. احساس قشنگی که از قدم زدن در کنار یک نفر به شما دست می دهد. بهمین سادگی و ناگهانی و بی بهانه! 

و جوابی که برای سوال چرا می خندی ، ندارید!

هدیه ای برایت گرفتم ، به پاس آرامشی که به من می دهی ، نمادی از آرامشی که خودت داری.

شاید به شدت من این زنجیره را درک نکنی وقتی حلقه ی وسط زنجیره تویی.

ولی عزیز من ، ما همه به هم وابسته ایم.

شاید ,داری ,هایت ,دوست ,چقدر ,مرحله ,دوست داری منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

شبرنگ چت|چت شبرنگ نمونه کار مای کاستومر فروش تعمیر و ارتقای فلزیاب پاراوان روزمرگیهای دختر سخت کوش my note